SPÔSOBY TLAČE

1. Fine-art plátno
Luxusné švajčiarske Fine Art plátno zo 100% bavlny určené pre umeleckú fotografiu. Výrazná štruktúra, vysoký kontrast, vynikajúci farebný gamut a ostrosť detailov. Neobsahuje kyseliny ani bielidlá, preto má ideálnu archívnu kvalitu (životnosť minimálne 100 rokov). Obraz  je napnutý na neviditeľnom vnútornom ráme, ktorý je zložený z napínacích líšt (tzv. blindrám).

2. Tlač na hliníkovú dosku
FOMEI Collection Cotton Smooth 320 predstavuje francúzkeho zástupcu najvyššej triedy matných FineArt papierov. Je to hlboko matný, hladký umelecký inkjet papier 320 g/m2 s podložkou zo 100% bavlny. Reprodukcia na ňom zhotovené neblednú: je nekyslý a bez optických zjasňovačov. Finalizácia obrazu spočíva v podlepení hliníkovou doskou a nanesením ochrannej vrstvy kvalitnou tekutou lamináciou pre ešte dlhšiu životnosť a odolnosť.

3. Zarámovaný obraz
FOMEI Collection Cotton Smooth 320 predstavuje francúzkeho zástupcu najvyššej triedy matných FineArt papierov. Je to hlboko matný, hladký umelecký inkjet papier 320 g/m2 s podložkou zo 100% bavlny. Reprodukcia na ňom zhotovené neblednú: je nekyslý a bez optických zjasňovačov. Finalizácia obrazu spočíva v podlepení PVC doskou a osadení do rámu. Je možné zvoliť si viacero druhov rámov – hliníkový rám Nielsen v neutrálnej čiernej farbe, alebo klasický drevený rám v rôznych farebných prevedeniach (prírodné drevo, eben makassar, čierny náter). K rozmeru obrazu je potrené pripočítať hrúbku rámu podľa zvoleného druhu – viac info mailom.

Rozmer

Obraz na fine-art
plátne

Obraz na hliníkovej doske

Zarámovaný
obraz

60 x 30 cm

80 x 40 cm

100 x 50 cm

120 x 60 cm

150 x 75 cm

Prejsť na objednávku