Fotografické Workshopy a Expedície

Ak hľadáš spôsob ako mať milión nových Followerov na Instagrame, tak s tým ti žiaľ nepomôžem. s Fotografiou však áno a rád, prezri si moju ponuku fotoworkshopov a fotoexpedícií. Je na tebe čo hľadáš...

Chcel by si sa zlepšiť, v tom čo ťa baví. Chcel by si zažiť tie najfotogenickejšie lokality v doprovode skúseného lektora? Chcel by si vedieť, čo tvojim fotografiám chýba? Chcel by si, aby ti pri fotení na lokalite niekto poradil? Po celú dobu fotoworkshopu sa snažím každému pomôcť, a odovzdať čo najviac vedomostí. Zároveň, každý účastník dostane odomňa fotoskriptá, kde je všetko dôležité krok za krokom.
Tak poď si so mnou zafotiť.

Aktuálna Ponuka Fotoworkshopov a Fotoexpedícií

Aktuálna ponuka s miestom a termínom fotoworkshopu, či fotoexpedície. Možno sa pýtaš aký je v tom rozdiel. Veľmi jednoduchý na fotoworkshope takmer nefotím, na fotoexpedícii však foťák občas oprášim. To však neznamená, že sa Ti nevenujem, vždy odovzdám čo najviac ako viem. Avšak, nehanbím sa aj foťák občas z vaku vytiahnuť. Tak hor sa pozrieť si ponuku.

Ponuka fotoworkshopov a fotoexpedícií

K Workshopom Všeobecne, Čo Tam Vlastne Robíme?

No priznávam, som tak trochu blázon do teórie, s ktorou sa rád podelím. Ukážeme si ako premýšľam namieste fotenia. Ako sa pred fotením pripravujem. Kedy fotím, ako odfotené dáta spracovávam. Ukazujem celé svoje know-how. Nie len v teréne ale aj pri úprave fotografie. Rád všetko dôkladne vysvetlím a ukážem

K Workshopom Všeobecne

Individuálny Workshop

Nevyhovuje ti skupinový workshop? Chcel by si, aby som sa venoval len Tebe? Chcel by si "ušiť" program na mieru, len v tých sférach, kde si myslíš, že sa potrebuješ zlepšiť? Si tu potom správne. Individuálny fotoworkshop, či už sám, alebo vo dvojici, podľa tvojho priania.

Individuálny Workshop

Feedback, Alebo Čo na FotoWorkshop Hovoria Zákazníci?

Chceš vedieť skúsenosti klientov pred tebou? Nech sa páči, a samozrejme, aj Ty môžeš zanechať svoje dojmy.

Feedback, Alebo ako bolo?